Wyjątkowa szkoła tańca

O nas

      Szkoła powstała w 2006 roku,  jej założycielami oraz trenerami są Joanna i Grzegorz Kowalscy.
Jest to para, która trenowała taniec towarzyski, zdobywając najwyższą międzynarodową, mistrzowską klasę taneczną S .
Tancerze szkoły tańca z powodzeniem startują w licznych turniejach, przeglądach i pokazach tanecznych w kraju i zagranicą.
Pary sportowe korzystają ze szkoleń, które są prowadzone przez jednych z najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców.

 

 

Na początku byliśmy zawodnikami i tancerzami występującymi na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę u najlepszych trenerów i szkoleniowców w kraju i zagranicą doskonaląc swój warsztat taneczny. Nadszedł jednak czas, aby zakończyć naszą karierę taneczną. Nasza miłość do tańca była tak ogromna, że postanowiliśmy kontynuować wspólną pasję  w charakterze trenerów. Chcieliśmy podzielić się wieloletnim doświadczeniem oraz przekazać profesjonalną wiedzę tym wszystkimi, dla których taniec i ruch jest ważnym elementem życia. Dziś już jako doświadczeni trenerzy, organizatorzy ogólnopolskich turniejów tańca możemy pochwalić się sukcesami jakie odnosimy na polu tanecznym, sportowym i artystycznym w Polsce oraz poza jej granicami.

polecamy: gabinet stomatologiczny kraków przedszkole kraków Dire Straits paintball kraków kabiny prysznicowe kraków kawa lavazza lustra kraków laminat hpl